Opatrunek lniany to skuteczna i sprawdzona metoda

Innowacyjne naturalne wspieranie procesu gojenia ran

Legenda powraca – len to tradycyjny środek na rany

Od tysięcy lat len był skutecznie stosowany jako naturalny środek leczniczy – już starożytni Egipcjanie używali lnianych bandaży.
W Polsce tradycja opatrunków lnianych jest znana z literatury – płótnem lnianym opatrywano bohaterów „Trylogii” Sienkiewicza.
Uniwersytet-WroclawskiJak możemy dowiedzieć się ze stron książek, było to skuteczne postepowanie z zakażonymi, otwartymi ranami.
Na wiele lat zapomniano o lnie. Dopiero prof. Jan Szopa-Skórkowski z Uniwersytetu Wrocławskiego przeprowadził w latach 2008-2012 przełomowe badania nad właściwościami leczniczymi lnu.

Wszystkie cechy opatrunku idealnego

naturalny-opatrunek-lniany-na-rany-przewlekle

 

Efekty okazały się rewelacyjne – idealny opatrunek do ran towarzyszył nam od zawsze.
Naturlen przeprowadził dalsze prace badawczo-rozwojowe. W rezultacie powstał zestaw innowacyjnych, opatentowanych produktów opatrunkowych. Stworzyliśmy opatrunki dostosowane do każdej wielkości rany i każdego etapu leczenia.

Sposób na trudno gojące się rany

Trudno gojące się rany, nazywane także ranami przewlekłymi to przypadłość wymagająca specjalistycznego, często długotrwałego leczenia. Nie lekceważ objawów takich ran u siebie i u swoich bliskich! Ropiejące, swędzące, otwarte, brzydko pachnące rany są najczęściej ranami zakażonymi, z reguły gronkowcem złocistym. Wymagają właściwej terapii, przy jej braku pacjentowi grozi nawet amputacja kończyny. Zwróć się po pomoc do specjalisty, który rozpozna przyczynę rany i zaleci właściwą metodę leczenia. Stosuj wysokiej klasy specjalistyczne opatrunki na rany, takie jak kompresy i bandaże Naturlen.

Udowodniona skuteczność opatrunków Naturlen

Czas kuracji 1 miesiąc - cukrzyca owrzodzenie podudzia.
Kliknij aby odsłonić zdjęcia

Rodzaje opatrunków:

has been added to your cart.
Podsumowanie